Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Конкурс ім. Тараса Шевченка (04.10.2017)

Date: 22 лютого 2018 о 10:00

Конкурс ім. Т. Шевченка
Тарас Шевченко у нашому в серці назавжди!
У Кацмазівській ЗОШ І-ІІ ступенів 4 жовтня учителями-філологами Броварською Ганною Олександрівною та Гандзюк Ольгою Василівною був проведений І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка. Брали участь у конкурсі 9 учнів різних вікових категорій.
На меті було перевірити та оцінити здібності учнів до творчої діяльності , їхню мовну грамотність, уміння розкривати свою думку, а головне – показати обізнаність у житті і творчості Тараса Шевченка.
Учень 5 класу Мельник Олег написав казку-притчу на основі відомостей про життя поета, ввівши фантастичні елементи – здатність Тараса Шевченка лікувати людей своїми поезіями.
Шестикласники Зелений Богдан і Казімір Катерина писали твір – замальовку від імені письменника «Ніхто не бачить, як сирота плаче». Ними було допущено безліч лексичних помилок, але дуже вразив зміст їхніх творів, основна думка яких була розкрита вповні. Березюк Юлія , учениця 7 класу, створила свій шедевр – легенду «Чому Тараса Шевченка називають Кобзарем?». Здивував творчий підхід дитини до виконання цього завдання.
Учениці 8 класу Барчишена Анастасія , Ільченко Анжела, Кульбачук Катерина, Ющак Людмила розкрили питання, як розумів щастя Тарас Шевченко, як і вони його розуміють. Думки дівчат були одностайні, що найбільше щастя для українців і для Шевченка – це вільна і незалежна ні від кого Україна.
Дев’ятикласниця Безгодько Анастасія висловила своє розуміння творчості Тараса Шевченка в контексті сучасних подій в Україні.
Звичайно, учнями були допущені помилки, але всі впорались з поставленим завданням на достатньому рівні.
Та головне, що кожним написаним словом, словосполученням, реченням ми знов описали життя Того, Хто живе в нашому серці.

Comments:
Only authorized users can leave comments.